Zapalniczki

Zapalniczki – niezawodne akcesoria do CBD

W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki wybór zapalniczek – niezbędnych do używania suszu CBDZapalniczki wielokrotnego użytku mają możliwość uzupełniania gazem oraz wymiany kamienia. Wyróżniające się kolorowym wzornictwem urządzenia są trwałe i niezawodne. Dostępne są także bardzo eleganckie i stylowe akcesoria wraz z ochronnym pojemniczkiem do ich przechowywania. Dzięki temu możesz mieć sprawną zapalniczkę zawsze pod ręką. Sprawdź również nasze pozostałe akcesoria CBD - posiadamy w ofercie świetnie uzupełniające się produkty!

Aktywne filtry

Clipper Benzyna do...

Benzyna do napełniania zapalniczek benzynowych 

11,89 zł
  • Obecnie brak na stanie

Zapalniczki – niezawodne akcesoria do CBD

W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki wybór zapalniczek – niezbędnych do używania suszu CBDZapalniczki wielokrotnego użytku mają możliwość uzupełniania gazem oraz wymiany kamienia. Wyróżniające się kolorowym wzornictwem urządzenia są trwałe i niezawodne. Dostępne są także bardzo eleganckie i stylowe akcesoria wraz z ochronnym pojemniczkiem do ich przechowywania. Dzięki temu możesz mieć sprawną zapalniczkę zawsze pod ręką. Sprawdź również nasze pozostałe akcesoria CBD - posiadamy w ofercie świetnie uzupełniające się produkty!

Zapalniczka – pomysł na prezent

Najwyższej klasy akcesoria dostępne w naszym sklepie CBD to także świetny pomysł na prezent. Każdy miłośnik suszu konopnego doceni estetyczne i sprawne źródło ognia. Świetnym uzupełnieniem zapalniczki są oczywiście bibułki do CBD oraz młynki do suszu - taki zestaw z pewnością wywoła uśmiech na twarzy osoby, która otrzyma tego typu prezent.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć