Waporyzatory

Waporyzatory do CBD

Bardzo dobrą i skuteczną metodą przyswajania CBD z suszu konopnego jest waporyzacja. Metoda ta polega na wykorzystaniu wziewnej postaci kannabidiolu. Do tego potrzebne są właśnie waporyzatory.

Aktywne filtry

FENIX RUSH HYBRYDOWY...

Waporyzator Fenix Rush został zaprojektowany z myślą o zoptymalizowanej wygodzie i wydajności....

439,99 zł
  • Obecnie brak na stanie

Tani manualny waporyzator do CBD

Bardzo dobrą i skuteczną metodą przyswajania CBD z suszu konopnego jest waporyzacja. Metoda ta polega na wykorzystaniu wziewnej postaci kannabidiolu. Do tego potrzebne są właśnie waporyzatory.

Jak działa waporyzator?

Urządzenie nazywane waporyzatorem działa na zasadzie mechanizmu odparowywania substancji. Ceramiczne, szklane lub metalowe waporyzatory są dostosowane do generowania pary wodnej. Używana jest do tego temperatura niższa niż przy spalaniu, dzięki czemu wydajność wydobywania CBD, terpenów i flawonoidów jest niezwykle wysoka. Nowoczesne urządzenia umożliwiają bezpieczną i efektywną inhalację.

Waporyzatory do CBD są wyposażone w komory grzewcze generujące parę, która może być od razu wdychana za pomocą wężyka lub ustnika, lub może być gromadzona w torbie.

Czym się różni waporyzacja od palenia?

Palenie polega oczywiście na podpaleniu przy użyciu zapalniczki danego surowca w bibułce do CBD i wdychaniu dymu, który wydziela się podczas spalania. Temu procesowi mogą towarzyszyć skutki nieprzyjemne, a spalanie powoduje wydzielanie innych substancji, stąd bierze się uciążliwy dla niektórych zapach dymu.

Waporyzacja to odparowywanie składników zawartych w suszu konopnym. Surowiec podgrzewany jest do punktu parowania i wówczas dobroczynne związki zawarte w suszonych kwiatach Cannabis Sativa L. wydostają się w postaci pary – bez skutków ubocznych spalania.

Jak używać waporyzatora?

Rozdrobniony susz umieszczamy w komorze grzewczej waporyzatora i ustawiamy temperaturę. Waporyzator rozpoczyna nagrzewanie, a gdy osiągnie właściwą temperaturę – zasygnalizuje to (wibracją lub na wyświetlaczu).

W naszym sklepie oferujemy duży wybór akcesoriów CBD oraz waporyzatorów różnego typu. Sprowadzamy urządzenia wyłącznie najwyższej jakości, sprawdzone i niezawodne. Wybierz najlepszy dla siebie waporyzator i korzystaj z mocy CBD.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć