Tacki

Tacki do przygotowania CBD

Genialne w swej prostocie akcesorium przyda się każdemu, kto korzysta z suszonych kwiatów konopi siewnych. Metalowe tacki ułatwiają przeprowadzenie wszystkich czynności i pomagają zachować porządek. Dzięki trwały tackom, nie utracisz żadnej szczypty cennego surowca CBD, również jeśli używasz waporyzatorów do CBD. Akcesoria CBD w naszym sklepie są oryginalne, kolorowe, z ciekawymi wzorami. Szeroki wybór wymiarów i wzorów pozwoli Ci znaleźć coś dla siebie.

Aktywne filtry

Tacki do kręcenia jointów 

Genialne w swej prostocie akcesorium przyda się każdemu, kto korzysta z suszonych kwiatów konopi siewnych. Metalowe tacki ułatwiają przeprowadzenie wszystkich czynności i pomagają zachować porządek. Dzięki trwały tackom, nie utracisz żadnej szczypty cennego surowca CBD, również jeśli używasz waporyzatorów do CBDAkcesoria CBD w naszym sklepie są oryginalne, kolorowe, z ciekawymi wzorami. Szeroki wybór wymiarów i wzorów pozwoli Ci znaleźć coś dla siebie.

Praktyczne i odporne na uszkodzenia tacki

W naszym sklepie masz wybór wśród różnych kształtów i wymiarów tacek. Ich optymalne zagłębienia pozwolą na bezpieczne preparowanie jonitów. Tacki są powleczone gładką powłoką odporną na zarysowania, dzięki czemu produkt będzie służył bardzo długo i zachowa estetyczny wygląd.

Tacka i popielniczka jednocześnie

Mamy dla Ciebie bardzo praktyczne rozwiązanie – tacka i popielniczka w jednym! Trwałe tworzywo nie uszkadza się pod wpływem temperatury. Tacki z magnesem możesz przytwierdzić do metalowej powierzchni. Wybierz dla siebie – lub kup w prezencie dla innego entuzjasty używania CBD. Oczywiście zapalniczka będzie idealnym dopełnieniem tego zestawu.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć