Marki

 • CannabiGold

  CannabiGold

  CannabiGold to marka olejków konopnych oraz kosmetyków które od pierwszego do ostatniego etapu produkcji są poddawane szczegółowej kontroli. Dokładna selekcja pozwala wybrać odmiany o najwyższej zawartości CBD. Parametry ekstraktów i izolatów są ściśle monitorowane, dzięki czemu produkty wyróżniają się czystością. Gwarantujemy, że stężenie kannabidiolu jest godne z deklarowanym. Wysokie standardy produkcji w innowacyjnym laboratorium zapewnia system HACCP. Produkty CannabiGold mają certyfikat VEGAN.

 • Cannamea

  Cannamea

  Cannamea tworzy wyjątkowe kosmetyki na bazie ekstraktów CBD i CBDA. Szerokie spektrum działania obejmuje głębokie nawilżanie najgłębszych warstw skóry, regulację wydzielania sebum i redukcję stanów zapalnych. Linia naturalnych preparatów kosmetycznych zawiera odżywcze kremy oraz olejki do twarzy i ciała. Ręcznie robione, ekologiczne i bezpieczne produkty Cannamea są doskonałe dla osób zmagających się z łuszczycą i egzemą. Wegańskie produkty posiadają certyfikat fundacji Viva!

 • Essenz

  Essenz

  Laboratorium Essenz opracowało cztery segmenty produktowe, do których należą olejki konopne, kosmetyki stworzone w oparciu o CBD, pastylki oraz naturalne suplementy diety. Linia kosmetyków jest wysoko wyspecjalizowana, a innowacyjne pastylki do ssania to ciekawa alternatywa. Wysokie standardy zapewniają właściwe stężenie kannabidiolu. Jakość produktów Essenz potwierdzają certyfikaty FSSC22000 i certyfikat produkcji ekologicznej.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć